Velký sametový polštář ve tvaru mušle "Soft Pink"

Neohodnoceno

Hraní může trvat hodiny a nikdy nevíte, kam vás dobrodružství zavede. Pokud si potřebujete odpočinout nebo si zdřímnout, co je lepšího než na krásný a měkký polštář.

1 250 Kč
2 - 3 týdny

Hraní může trvat hodiny a nikdy nevíte, kam vás dobrodružství zavede. Pokud si potřebujete odpočinout nebo si zdřímnout, co je lepšího než na krásný a měkký polštář.

SOUČÁSTÍ KOLEKCE SOFT TOUCH
Tuto kolekci jsme vytvořili, protože se rádi mazlíme! Mazlení prospívá vašemu zdraví i mysli a je tím nejpříjemnějším lékem na špatnou náladu.
Krásný polštář ve tvaru mušle, pečlivě ušitý z vysoce kvalitní světle růžové sametové látky. Nadýchaný a příjemný na dotek se polštářek bude hodit také jako puf nebo opěrka zad při čtení knihy.

Plněné vysoce kvalitními kuličkami z antialergického silikonového vlákna. Můžete jej bez obav prát v pračce, výplň zůstane nadýchaná a elastická.

Materiál: 100% polyester, 220 g
Teplota praní: do 30°C.
Rozměr: 60 cm x 53 cm.

Kód Kód: 283
Jméno značky: MOI MILI
Kategorie: Dětské dekorativní polštáře - Mušle
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Materiál: 100% polyester, 220 g
Rozměr: 60 cm x 53 cm
Teplota praní: do 30°C

 

Moi Mili

Moi Mili je značka ručně vyráběných výrobků pro děti. Objevte krásně navržené dekorační předměty vytvořené tak, aby dodaly Vašemu prostoru nádech sofistikovanosti.

Od luxusních polštářů až po jedinečné dekorativní kousky - každý výrobek Moi Mili je navržen tak, aby Váš domov působil skutečně jedinečně.

Značka Moi Mili, uznávaná předními časopisy, jako jsou Vogue, Vanity Fair, Marie Claire a Wired, je oblíbenou značkou pro každého, kdo chce svému prostoru dodat kouzlo.