Teepee stan s jelenem "Forest Friends"

Neohodnoceno

Teepee pro malé dobrodruhy milující přírodu. Pohádkový akvarelový vzor vynikající svými barvami navodí pocit spojení s přírodou a probouzí fantazii, jako při pobytu v barevném podzimním lese. 

3 790 Kč
2 - 3 týdny

Teepee pro malé dobrodruhy milující přírodu. Pohádkový akvarelový vzor vynikající svými barvami navodí pocit spojení s přírodou a probouzí fantazii, jako při pobytu v barevném podzimním lese. 

Po skončení hry můžete teepee zabalit zpět do krytu a odložit například do rohu místnosti. Ve složeném stavu nezabere mnoho místa a díky krytu jej můžete snadno vzít ven. Uvnitř je kapsička, kam si děti mohou schovat své hračky, knížky a další poklady. Bílé pozadí týpí se hodí do každého interiéru!

Vyrobeno z přírodních materiálů: 100% bavlna a borovicové tyče.
Díky pětistěnné konstrukci je stan ve složení stabilní, tyče jsou zaoblené a umístěné v tunýlcích sešitých ve spodní části. Teepee je ideální pro použití doma, na zahradě nebo na pláži.

Sada obsahuje hrací stan, tyče a bavlněný potah. Neváhejte jej doplnit našimi krásnými dekoracemi a doplňky.

Materiál: 100% bavlna s certifikátem OEKO-TEX®.
                Gramáž látky: 260
Teplota praní: do 30°C.
Borovicové tyče: 180 cm.
Výška ve složeném stavu: 170 cm.
Průměr základny: 120/130 cm.

Kód Kód: 89
Jméno značky: MOI MILI
Kategorie: s potiskem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Materiál: 100% bavlna s certifikací OEKO-TEX®
Teplota praní: do 30°C
Borové kůly: 180 cm
Průměr základny: 120/130 cm

 

Moi Mili

Moi Mili je značka ručně vyráběných výrobků pro děti. Objevte krásně navržené dekorační předměty vytvořené tak, aby dodaly Vašemu prostoru nádech sofistikovanosti.

Od luxusních polštářů až po jedinečné dekorativní kousky - každý výrobek Moi Mili je navržen tak, aby Váš domov působil skutečně jedinečně.

Značka Moi Mili, uznávaná předními časopisy, jako jsou Vogue, Vanity Fair, Marie Claire a Wired, je oblíbenou značkou pro každého, kdo chce svému prostoru dodat kouzlo.