Teepee stan Noční Obloha ,,Night sky"

Neohodnoceno

Venku je dlouhá zimní noc. Váš malý dobrodruh může trávit dlouhé hodiny zkoumáním světa a hraním si, ale po návratu potřebuje místo, kde by si mohl odpočinout, najíst se a plánovat další dobrodružství. Teepee doslova znamená obydlí a je to slovo používané Siouxy, původními obyvateli Velkých plání. Je to prostor pro všechny druhy zábavy.

3 790 Kč
2 - 3 týdny

Váš malý dobrodruh může trávit dlouhé hodiny zkoumáním světa a hraním si, ale po návratu potřebuje místo, kde by si mohl odpočinout, najíst se a plánovat další dobrodružství. Teepee doslova znamená obydlí a je to slovo používané Siouxy, původními obyvateli Velkých plání. Je to prostor pro všechny druhy zábavy.

Po skončení hry můžete teepee zabalit zpět do krytu a odložit například do rohu místnosti. Ve složeném stavu nezabere mnoho místa a díky krytu jej můžete snadno vzít ven. Uvnitř je kapsička, kam si děti mohou schovat své hračky, knížky a další poklady. Bílé pozadí týpí se hodí do každého interiéru!

SOUČÁSTÍ KOLEKCE NOČNÍ OBLOHA
Stan je součástí naší zimní kolekce navržené ve spolupráci s ilustrátorkou Kasiou Goraj-Stróżyńskou. Kolekce představuje zvířata jako souhvězdí hvězd blikajících na jasné zimní obloze v horách.

Teepee „Noční obloha“ představuje zimní krajinu s polárními zvířaty, která rozsvěcují noční oblohu jako souhvězdí hvězd. Zimní noci se nejlépe tráví v útulném zákoutí!
Vzor vznikl ve spolupráci s ilustrátorkou Kasiou Goraj-Stróżyńskou.

Vyrobeno z přírodních materiálů: 100% bavlna a borovicové tyče.
Díky pětistěnné konstrukci je stan ve složení stabilní, tyče jsou zaoblené a umístěné v tunýlcích sešitých ve spodní části. Teepee je ideální pro použití doma, na zahradě nebo na pláži.

Sada obsahuje hrací stan, tyče a bavlněný potah. Neváhejte jej doplnit našimi krásnými dekoracemi a doplňky.

Materiál: 100% bavlna s certifikátem OEKO-TEX®.
                Gramáž látky: 260
Teplota praní: do 30°C.
Borovicové tyče: 180 cm.
Výška ve složeném stavu: 170 cm.
Průměr základny: 120/130 cm.

Kód Kód: 86
Jméno značky: MOI MILI
Kategorie: s potiskem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Materiál: 100% bavlna s certifikací OEKO-TEX®
Teplota praní: do 30°C
Borové kůly: 180 cm
Průměr základny: 120/130 cm

 

Moi Mili

Moi Mili je značka ručně vyráběných výrobků pro děti. Objevte krásně navržené dekorační předměty vytvořené tak, aby dodaly Vašemu prostoru nádech sofistikovanosti.

Od luxusních polštářů až po jedinečné dekorativní kousky - každý výrobek Moi Mili je navržen tak, aby Váš domov působil skutečně jedinečně.

Značka Moi Mili, uznávaná předními časopisy, jako jsou Vogue, Vanity Fair, Marie Claire a Wired, je oblíbenou značkou pro každého, kdo chce svému prostoru dodat kouzlo.